Aktualności BAUMATIC

O firmie

     Od roku 1994 zajmujemy się produkcją, instalacją, systemów elektroniki pomiarowej i sterowniczej. Dzięki doświadczeniu i wiedzy zespołu Baumatic oraz sprawdzonym kooperantom jesteśmy w stanie sprostać wyzwaniom nowoczesnych technologii, wymagającym precyzyjnego sterowania, wizualizacji i archiwizacji przebiegu zdarzeń.

    Nasze urządzenia powstają w oparciu o własne rozwiązania i ścisłą współpracę z przyszłym użytkownikiem, co umożliwia nam uwzględnienie jego oczekiwań i optymalizację kosztów instalacji.

    Jednym z głównych kierunków naszej działalności było konstruowanie i produkcja elektronicznej aparatury kontrolno-pomiarowej wchodzącej w skład urządzeń diagnostycznych montowanych na Stacjach Kontroli Pojazdów, bazach transportowych i warsztatach naprawczych. Wyspecjalizowane urządzenia naszej produkcji pracują w dziesiątkach stacji i warsztatów na terenie całej Polski z zachowaniem przepisów Ustawy i wymogów stawianych stacjom SKP.

     W roku 2000 działalność firmy rozszerzona została o dział Automatyki Przemysłowej. Jako jedyna firma w Polsce zaczęliśmy instalować systemy automatyki do autoklawów spożywczych i przemysłowych w oparciu o wyspecjalizowany sterownik Silver G-16 i własne oprogramowanie.

     Sterowanie basenami i elementami SPA stało się wymogiem rynku i postanowiliśmy mu sprostać. Obecnie oferujemy jedne z najbardziej zaawansowanych, mikroprocesorowych sterowników basenowych.
Publiczne oraz indywidualne, zrealizowane instalacje, świadczą o właściwym wyborze kierunku obecnej działalności.

Rozwijamy się ...