Aktualności BAUMATIC

Serwis

W trosce o obecnych i przyszłych Klientów firmy BAUMATIC Dział Serwisu oferuje innowacyjne produkty i usługi, zapewniając klientom kompleksową obsługę obejmującą specjalistyczne usługi doradcze, realizację dostaw części zamiennych, prace montażowe i serwisowe oraz pełen nadzór nad utrzymaniem oferowanych i sprzedawanych urządzeń.
Serwis realizowany jest przez wysoko wykwalifikowanych, w fimie BAUMATIC, inżynierów wyposażonych w najnowocześniejszy specjalistyczny sprzęt kontrolno-pomiarowy niezbędny do wykonywania przeglądów i napraw urządzeń. Usługi serwisowe realizowane są na miejscu zainstalowania sprzętu lub w siedzibie firmy BAUMATIC. Wkrótce będzie możliwy serwis zdalny za pomocą sytemu BRS ( Baumatic Remote Service ). Zapewniając profesjonalną opiekę serwisową nad powierzonym nam sprzętem gwarantujemy Klientom bezpieczne użykowanie wszystkich elementów na szych systemów. Nasza oferta usług serwisowych jest dokładnie dostosowana do potrzeb klienta i jednocześnie zapewnia maksymalnie długi czas życia serwisowanego systemu.
 
W przypadku jakichkolwiek pytań czy wątpliwości pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Awarie


Awarie
Prosimy o zgłoszenie wszelkich awarii do naszego Działu Serwisu Technicznego. Podczas zgłoszenia prosimy o podanie opisu usterki, kodów błędów, symptomów nieprawidłowego działania. Jeżeli aparatura nie jest objęta gwarancją lub kontraktem serwisowym, usługi serwisowe są płatne.

Przeglądy okresowe


Przeglądy okresowe
Dla zapewnienia bezpiecznego i niezawodnego funkcjonowania aparatura musi być poddawana okresowym przeglądom technicznym zgodnie z zaleceniami producenta. Jeżeli aparatura nie jest objęta gwarancją lub kontraktem serwisowym, usługi serwisowe są płatne.

Stała opieka serwisowa


Stała opieka serwisowa
Aby zapewnić Państwu możliwie najlepszą obsługę, chcielibyśmy zaproponować Państwu pakiet kontraktów serwisowych, odpowiadających różnorodnym wymaganiom. Celem szerszego zapoznania się z naszą ofertą prosimy o kontakt z naszym działem sprzedaży usług serwisowych.

Dział F.A.Q.


Dział F.A.Q.

 

Dział Download


Dział Download